Ile zarabiamy w Rzeszowie? Ruszyło Podkarpackie Badanie Wynagrodzeń na serwisie ePraceo.pl

Lubię to
0
Super
0
Wow
0
Lubię to
|
0
1
Czas czytania: 2 min
Aktualizacja: 2024-06-30
Podkarpacie

Czy zastanawialiście się, jak kształtują się wynagrodzenia w Rzeszowie i całym województwie? Serwis ePraceo.pl właśnie rozpoczął Podkarpackie Badanie Wynagrodzeń, które pomoże stworzyć szczegółowy obraz płac w regionie. Organizatorzy zachęcają wszystkie osoby pracujące w Rzeszowie do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie, której wypełnienie zajmuje około 1 minutę. 

Jaki cel ma Podkarpackie Badanie Wynagrodzeń?

Celem badania jest uzyskanie realnych i aktualnych informacji na temat wynagrodzeń mieszkańców Rzeszowa, jak i pozostałych miast Podkarpacia w różnych sektorach zatrudnienia. Dzięki każdej wypełnionej ankiecie dowiemy się, jak nasze zarobki wypadają na tle innych osób w regionie, pracujących na tym samym lub podobnym stanowisku. Pracodawcy zaś uzyskają cenne dane pomagające kształtować sprawiedliwą politykę płacową.

Co zawiera ankieta?

Ankieta składa się z kilkunastu pytań, które dotyczą kluczowych aspektów zatrudnienia, takich jak: branża przedsiębiorstwa, stanowisko, wynagrodzenie brutto, doświadczenie (staż pracy w danej branży), miasto czy płeć. Badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów statystycznych.

Aby wziąć udział w ankiecie, wystarczy odwiedzić stronę internetową https://epraceo.pl/podkarpackie-badanie-wynagrodzen/formularz i wypełnić formularz. Wypełnienie zajmuje nie dłużej niż minutę, a odpowiedzi mogą znacząco przyczynić się do poprawy przejrzystości wynagrodzeń na rynku pracy w Rzeszowie i całym regionie.

Kiedy będą wyniki?

Cząstkowe wyniki będą na bieżąco udostępniane na stronie internetowej serwisu ePraceo.pl. Natomiast pełny raport wynagrodzeń na Podkarpaciu dostępny będzie po zakończeniu zbierania odpowiedzi. Dane zebrane z ankiet pomogą zweryfikować i dostosować oczekiwania kandydatów do możliwości lokalnego rynku pracy, wynikających z zapotrzebowania i dostępności konkretnych specjalistów w regionie. Raport będzie uwzględniał poziom wynagrodzenia w odniesieniu do branży, doświadczenia w zawodzie i lokalizacji miejsca pracy.

Wszyscy zainteresowani już teraz mogą wziąć udział w ankiecie i przyczynić się do zwiększenia przejrzystości wynagrodzeń na rzeszowskim rynku pracy.

Komentarze

Konrad
2024-06-30 17:35
Wystarczająco dużo, żeby zjeść obiad w restauracji za 60 zł i wypić piwo za 20zl. Wszyscy narzekają na wynagrodzenia, a tłumów w najdroższych knajpach Rzeszowa nie brakuje!
⤷ Odpowiedz

Dodaj komentarz
× Full Image