ePraceo.pl - Nowy portal pracy w regionie

Lubię to
2
Super
0
Wow
0
Lubię to
|
2
Czas czytania: 4 min
Aktualizacja: 2024-03-04
Podkarpacie
ePraceo.pl nowy portal pracy Materiały partnera

Już niedługo zostanie uruchomiony Podkarpacki Portal Pracy dla pracodawców i osób poszukujących zatrudnienia w naszym regionie. Serwis łączył będzie firmy ze wszystkich największych miast województwa z lokalnymi kandydatami. Sprawdź co będzie oferował portal pracy ePraceo.pl.

Informujemy mieszkańców Rzeszowa o nowej inicjatywie, która wkrótce sprawi, że poszukiwanie pracy w regionie będzie prostsze i wygodniejsze. A stanie się to za pośrednictwem  portalu pracy ePraceo.pl. Jest on dedykowany specjalnie dla osób z regionu i już teraz przygotowuje się do oficjalnego startu.

Serwis ma być prawdziwą alternatywą w wersji lokalnej, dla ogólnopolskich portali pracy. Łączy w sobie takie cechy jak nowoczesność i łatwość w użytkowaniu. Jednym z jego celów jest oszczędność czasu rekruterów korzystających często z kilku różnych platform, jak i kandydatów dzięki szybkiemu odnajdywaniu właściwych i dopasowanych ofert pracy. Mają w tym pomóc odpowiednio dobrany zestaw niezbędnych filtrów i kategorii. Przez co oferty będą precyzyjnie pogrupowane i łatwe do odnalezienia przez wszystkich. 

Jak się również dowiedzieliśmy dostępne będą ogłoszenia z największych podkarpackich miast, tj. Rzeszowa, Stalowej Woli, Krosna, Mielca, Tarnobrzega, Przemyśla i Sanoka. A pracodawcy będą mogli dodawać oferty już tydzień przed uruchomieniem serwisu. Informacja zostanie podana na social-medialnych kontach portalu.

Poniżej przedstawiamy kluczowe zalety, które sprawią, że warto już teraz śledzić rozwój tej platformy.

 1. Darmowe publikowanie ogłoszeń na start
  Pierwszy z atutów ePraceo.pl to możliwość darmowego zamieszczania ogłoszeń o pracę w pierwszym okresie działania. Podkarpackie firmy bez żadnych kosztów będą mogły sprawdzić co oferuje ta platforma. 

 2. Lokalne oferty pracy
  Portal ma mieć zasięg regionalny i być wizytówką podkarpackiego rynku pracy. Jednocześnie utrzymywać wysoki poziom obsługi i użytkowania. Jak czytamy na stronie portalu, w zakładce "O serwisie", jego misją jest wspieranie pracodawców z Rzeszowa i całego województwa w docieraniu do najlepiej dopasowanych kandydatów z regionu.

 3. Intuicyjność i wygoda użytkowania
  Twórcy ePraceo.pl postawili na prostotę, intuicyjność i wygodę użytkowania. Dzięki temu nawigacja po portalu jest łatwa, a użytkownicy mogą szybko znaleźć interesujące ich oferty pracy czy funkcjonalności portalu.

 4. Sprawdzeni pracodawcy z Podkarpacia
  Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas priorytetem - zapewniają twórcy portalu ePraceo.pl. Gwarantujemy, że publikowane oferty pracy pochodzić będą wyłącznie od sprawdzonych pracodawców z obszaru Podkarpacia, eliminując ryzyko nieuczciwych ogłoszeń znanych wszystkim z Facebooka czy serwisów tworzonych jeszcze w poprzedniej epoce technologicznej - zapewnia Pani Katarzyna Bednarz, moderatorka facebookowych grup z pracą, należących do serwisu.

 5. Brak wiążących umów
  W rozmowie z twórcami portalu dowiedzieliśmy się również, że pracodawcy będą mieli możliwość publikowania ogłoszeń bez żadnych zobowiązań. Praktyki znane rekruterom z dużych serwisów, gdzie współpraca na linii portal pracy - pracodawca odbywała się często za pośrednictwem zobowiązującej umowy, nie będzie mieć tu miejsca. Nowoczesny portal pracy w naszym rozumieniu oferuje pełną dowolność i swobodę użytkowania - wyjaśniają twórcy.

Już teraz zachęcamy do śledzenia profili ePraceo.pl w mediach społecznościowych, gdzie publikowane są najświeższe informacje i aktualności odnośnie serwisu. Dodatkowo, zapraszamy też do odwiedzenia bloga portalu, który został już uruchomiony. Jednak oficjalny start platformy ePraceo.pl planowany jest mniej więcej na drugą połowę marca br. Dokładna data nie została jeszcze podana, czekamy zatem na oficjalny komunikat na Facebookowym profilu ePraceo.pl.

Komentarze


Dodaj komentarz