Siłownie Rzeszów i kluby fitness - Gdzie na trening sportowy w Rzeszowie?

Lubię to
3
Super
0
Wow
0
Lubię to
|
3
4
Czas czytania: 4 min
Aktualizacja: 2024-03-15
Rzeszów
siłownie rzeszów

Rzeszów to jedno z najszybciej rozwijających się miast Polski południowej. Z roku na rok przybywa nie tylko mieszkańców, ale i możliwości spędzania wolnego czasu. Jedną z nich jest dbanie o swój wygląd i dobre samopoczucie. Pomagają w tym zajęcia fitness jak i treningi siłowe, dzięki którym mamy okazję poprawić kondycję i spalić trochę tkanki tłuszczowej. Wachlarz możliwości jest naprawdę spory. Wystarczy dobrze się rozejrzeć i zapoznać z ofertą, z którą już dziś wychodzą na przeciw rzeszowskie siłownie.

Siłownie Rzeszów - gdzie wybrać się na trening?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jedni wolą trenować w nowoczesnych warunkach, gdzie wchodząc do klubu, drzwi otwierane są za pomocą odcisku palca... tak, jest w Rzeszowie taka siłownia. Inni wolą odciski palców zachować na swoich smartfonach, a do treningów wybierają siłownie z tzw. klimatem, gdzie zamiast plazmowych telewizorów, inteligentnych rozmów i zalotnych spojrzeń naładowanych testosteronem korporacyjnych szczurów unosi się w powietrzu dym magznzji po dopingującym okrzyku i klaśnięciu w dłonie kolegi, który właśnie przymierza się do wyciśnięcia życiówki.

siłownia rzeszów

Fitness For Life - klub fitness i siłownia w Rzeszowie

W Rzeszowie klubów tej sieci jest aż 6. Z pewnością plusem będzie tu szybki dojazd, bo możemy trenować w różnych lokalizacjach - tam gdzie aktualnie mamy bliżej. Dodatkowo do wyboru jest cały wachlarz grupowych zajęć, gdzie wraz z trenerem wykonuje się najrozmaitsze formy aktywności fizycznej. Siłownia oferuje nowoczesny i profesjonalny sprzęt treningowy oraz sporą powierzchnię sali (1900 m kw. w Galerii Rzeszów).


Zobacz również: Baseny Rzeszów - pływalnie ROSIR czy może aquapark?


Kluby Fitness For Life w Rzeszowie

  • ul. Rejtana 23 - Capital Park

  • ul. Hetmańska 40 - obok stacji Shell

  • ul. Piłsudskiego 44 - Galeria Rzeszów

  • ul. Okulickiego 10 - Stara Szwalnia

  • ul. Lwowska 6 - obok Frac

Calypso - klub fitness i siłownia w Rzeszowie

Kolejna siłownia, która zawitała już kilka dobrych lat temu do Rzeszowa. Aktualnie w dwóch lokalizacjach:

  • ul. Hetmańska 40A - na przeciwko stadionu Stali

  • ul. Kopisto 1 - Millenium Hall

Natomiast w całej Polsce klubów jest aż 50. Podobnie jak Fitness For Life posiada szeroką ofertę zajęć grupowych i różnorodnych aktywności. W niektórych klubach zagramy w squasha, badmintona, skorzystamy z sauny czy nawet basenu. Warto zapoznać się z ofertą dla dostępnych lokalizacji, gdyż każdy klub może posiadać inny zakres zajęć czy możliwych aktywności, aczkolwiek w każdym z nich z pewnością znajdziemy siłownię.


Zobacz również: Rzeszów atrakcje - Sprawdź co robić w Rzeszowie


CityFit - klub fitness z siłownią 24 h

To sieciówka z 24 klubami w Polsce i jednym w Rzeszowie, wyróżnia się tym że funkcjonuje 24 godziny na dobę przez cały rok, a wiec jeśli zapragniecie wykonywać ćwiczenia o 3 w nocy w Boże Narodzenie, to tutaj będzie to możliwe. Siłownia nie posiada sauny, squasha itp. Profil działalności CityFit ukierunkowany jest przede wszystkim na ćwiczenia siłowe. Aczkolwiek prowadzonych jest też sporo treningów grupowych pod okiem profesjonalnych instruktorów, np. zumba, kettlebell, pilates, body shape itp.

Lokalizacja: aleja Rejtana 65 - Plaza Rzeszów

Cool Gym Galeria Rzeszów - rzeszowska siłownia i fitness

Cool Gym to typowa siłownia "z klimatem". Sprzęt jaki tu zastaniecie swoje już odsłużył, jednak użytkownicy chwalą sobie atmosferą jaka tu panuje i klimat dawnych lat. Dlatego częściej zobaczymy tu osoby trenujące w stylu starej szkoły kulturystycznej, niż nowoczesnych i wymagających klientów, którzy ponad wszystko oczekują nieskazitelnej jakości. Cool Gym to 600 m kw. na których znajdują się dwie sale ze sprzętem oraz dwie sale fitness. Dodatkowo w cenie karnetu instruktorzy oferują porady dotyczące treningu i suplementacji.

Lokalizacja: ul. Lisa-Kuli 19 - Galeria Graffica

Hell Gym - siłownia w Rzeszowie z kulturystycznym klimatem

Ostatnia już w zestawieniu rzeszowskich siłowni, to prawdziwie kulturystyczny klasyk. Siłownia, do której zaproszony był kiedyś sam Dorian Yates. Oprócz diabelsko czerwonych napisów i plakatów z napakowanymi pretendentami do Mr. Opympia, znaleźć tu można masę wolnych ciężarów typu sztanga i hantle oraz rozmaitych suwnic do treningu dolnych jak i górnych partii ciała, a także sprzętu aerobowego. Klub składa się z kilku sal o łącznej powierzchni 800 m kw. Z pewnością jest to miejsce najbardziej wyróżniające się spośród wszystkich siłowni w Rzeszowie.

Lokalizacja: ul. Chmaja 4, Rzeszów

Siłownie Rzeszów Cennik

Oferty rzeszowskich siłowni i klubów fitness są do siebie zbliżone, zwłaszcza klubów fitness. Różnią się głównie sposobem przedstawiania ceny. Spośród wszystkich siłowni najtańsza wydaje się być w Cool Gym i Fitness For Life, a najdroższa Hell Gym. Jednak oferty są tak skonstruowane, że należy je oceniać w oparciu o indywidualne potrzeby.

Komentarze

Marcin
2023-01-13 23:52
Od 4 lat chodzę na Cool Gym i nie zamieniłbym jej na żadną inną miejscówkę, jest klimat którego nie ma nigdzie indziej w tym mieście, i to się liczy. Dobra była jeszcze Extreme na Pułaskiego, szkoda tylko że zamknęli.
⤷ Odpowiedz
rzeszowiak
2023-01-17 11:25
najlepsza to była właśnie extreme, właściciel po prostu nie miał żyłki do biznesu i przez to się rozpadło, chociaż w pewnym momencie była to dość popularna siłownia w rzeszowie, co zrobić.. szkoda..
Adam
2023-10-06 19:17
Korzystałem z wielu siłowni, ale teraz planuję wybrać się do Wzorcowni Ruchu. Z tego co widziałem na ich stronie to mają bardzo dużo nowoczesnego sprzętu.
⤷ Odpowiedz

Dodaj komentarz
× Full Image