Lodowisko miejskie Ustrzyki Dolne - godziny otwarcia, lokalizacja, start sezonu. Najważniejsze informacje o lodowisku w Ustrzykach Dolnych

Lubię to
0
Super
0
Wow
0
Lubię to
|
0
Czas czytania: 3 min
Aktualizacja: 2023-11-30
Ustrzyki Dolne
lodowisko ustrzyki dolne

Sztuczne lodowisko miejskie w Ustrzykach Dolnych znajduje się przy ul. Gombrowicza 49, przy Zespole Basenów "Delfin". Tafla lodu posiada system sztucznego chłodzenia dzięki czemu w razie łagodnej zimy lub dodatnich temperatur w sezonie, jazda na łyżwach jest w dalszym ciągu możliwa. Przy lodowisku znajduje się wypożyczalnia łyżew i mała kawiarnia. Wszyscy, którzy pragną spróbować swoich sił na lodzie, mogą się sprawdzić codziennie w godz. 12.00 - 20.00.

Lodowisko w Ustrzykach Dolnych - godziny otwarcia

Lodowisko należące Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustrzykach Dolnych, przy ul Gąbrowicza funkcjonuje od 1 grudnia 2021 r. Przeniesione zostało ze względu na lepszą dostępność dla mieszkańców i łatwiejszą oraz bardziej ekonomiczną eksploatację, gdzie w połączeniu z budynkami należącymi do basenu, obiekt jest w stanie zaoferować użytkownikom zdecydowanie wyższy standard.

Ślizgawka przy basenie czynna jest przez cały tydzień w stałych godzinach 12.00 - 20.00. Grupy szkolne natomiast przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 15.00 po wcześniejszej rezerwacji (min. 1 dzień przed planowaną wizytą). Rezerwacji można dokonać pod numerem tel. 13 4613186 (w godz. 8:00 - 15:00).

Jeśli nie posiadacie własnych łyżew nie jest to problem. Przy lodowisku działa wypożyczalnia sprzętu, gdzie dostępne są nie tylko łyżwy, ale i sprzęt wspomagający naukę jazdy dla początkujących - pingwinki. Na miejscu działa też kawiarnia, gdzie po zimowych szaleństwach ogrzejecie się w ciepłym pomieszczeniu z kubkiem gorącej kawy.


Zobacz inne lodowiska w województwie podkarpackim: Lodowiska na Podkarpaciu 


Zimowa atrakcja, jak na bieszczadzkie warunki odnotowuje bardzo dobrą frekwencję. W ubiegłym roku podczas okresu świąteczno-noworocznego, lodowisko odwiedzane było codziennie przez około 200 osób.

Cennik miejskiego lodowiska w Ustrzykach Dolnych

Bilety dostępne są do nabycia na miejscu. Podawane ceny obejmują 1 godz. użytkowania tafli lodu.

Klient Wstęp Wypożyczenie łyżew Ostrzenie łyżew Pingwin
os. indywidualne 12 zł / 10 zł* 12 zł / 10 zł* 15 zł 10 zł
**gr. szkolne pow. 10 os. + nauczyciel 8 zł 8 zł - -
*Ulga dla dzieci i młodzieży z legitymacją uczniowską bądź studencką lub z Ustrzycką Kartą Dużej Rodziny / Kartą Seniora
**Od poniedziałku do piątku

Więcej informacji na temat lodowiska można znaleźć na stronie www.ustrzyki-dolne.pl

Lodowisko Ustrzyki Dolne - Jak dojechać do lodowiska miejskiego w Ustrzykach Dolnych?

Od końca 2021 lodowisko miejskie ma nową lokalizację. Znajduje się przy basenie Delfin Ośrodka Sportu i Rekreacji w przy ul. Gombrowicza 49.

 

Komentarze


Dodaj komentarz
Powiązane artykuły
× Full Image