Kryte lodowisko MOSIR Dębica - sprawdź najważniejsze informacje o lodowisku w Dębicy

Lubię to
1
Super
3
Wow
0
Lubię to
|
4
Czas czytania: 4 min
Aktualizacja: 2023-12-09
Dębica
lodowisko dębica

Lodowisko w Dębicy to bez wątpienia najpopularniejsze lodowisko na Podkarpaciu. Spore zainteresowanie budzi ze względu na swoje rozmiary i wysokie standardy. Dzięki czemu mogą się tu odbywać profesjonalne mecze hokeja na lodzie jak i sezonowe ślizgawki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zaprasza wszystkich na lodowisko!

Lodowisko w Dębicy - opis obiektu, informacje, opinie

Płyta lodowiska posiada powierzchnię o wymiarach 60 x 26 m i otoczona jest bandą bezpieczeństwa. Obiekt posiada również trybuny, na których zasiąść może jednocześnie 850 osób. Podobnie jak w pozostałych lodowiskach na Podkarpaciu działa tu wypożyczalnia łyżew - cennik poniżej.

Sporym udogodnieniem dla korzystających z lodowiska są szatnie, gdzie osobno przebierają się użytkownicy indywidualni, a osobno drużyny sportowe (hokejowe).

Opinie na temat lodowiska są w większości pozytywne. Wśród najlepszych rekomendacji użytkownicy często wspominają o dobrej powierzchni lodu, cenach biletów oraz chwalą też sporą przestrzeń do jazdy na łyżwach.

Natomiast co do minusów często pojawiają się głosy o kiepskiej jakości łyżew otrzymywanych w wypożyczalni, długich kolejkach do kasy biletowej, możliwości płacenia tylko gotówką za wypożyczenie sprzętu i słabej organizacji - np. pobieraniu dowodu tożsamości w zamian za wypożyczenie łyżew.


Zobacz również: Lodowisko Rzeszów - Gdzie w stolicy Podkarpacia można pojeździć na łyżwach? Sprawdzamy dostępne lodowiska w Rzeszowie


Lodowisko Dębica - Cennik lodowiska i godziny otwarcia

Każdy bilet wstępu upoważnia do pobytu w strefie płatnej przez 70 minut. Po przekroczeniu tego czasu naliczana jest opłata 10% wartości biletu za każde 6 min.

Bilet  Wstęp  Wypożyczenie łyżew Pingwin 30 min
Normalny 
11 zł
7 zł
7 zł
Normalny OKS / DKR3+ / OKDR3+ 
5,50 zł
Ulgowy 
8 zł
Dzieci do lat 6 wraz z dorosłym opiekunem 
11 zł
Rodzinny (2 rodziców + 2 dzieci / 1 rodzic + 3 dzieci)
30 zł
 
DKR3+ - Dębicka Karta Dużej Rodziny; OKS - Ogólnopolska Karta Seniora; OKDR3+ - Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny; DKS - Dębicka Karta Seniora

Lodowisko działa przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku klienci indywidualni mają tzw. okienka w przerwach kiedy nie zajmują lodowiska grupy zorganizowane. Natomiast w sobotę i niedzielę większość czasu przeznaczona jest na ślizgawki dla wszystkich. Więcej informacji wraz ze szczegółowym harmonogramem dostępnych jest na stronie https://www.mosir.debica.pl/obiekty-sportowe/lodowisko/

Lodowisko Dębica, ul. Piłsudskiego 19 - jak dojechać do lodowiska?

Lodowisko znajduje się w budynku sportowym MOSIR - ul. Piłsudskiego 19, Dębica 39-200

Komentarze


Dodaj komentarz
Powiązane artykuły