Lodowisko MOSIR Mielec - sztuczne lodowisko zaprasza. Gdzie jak nie przy ul. Kusocińskiego?

Lubię to
0
Super
2
Wow
0
Lubię to
|
2
Czas czytania: 2 min
Aktualizacja: 2023-11-30
Mielec
lodowisko mielec

Mieleckie lodowisko otwierane zwykle przy ul. Kusocińskiego zmienia swoja lokalizację. Ślizgawka jest jedną z największych atrakcji zimowych Mielca. Młodzież jak i dorośli z utęsknieniem wyczekują informacji o dacie i dokładnej lokalizacji otwieranego co roku na sezon zimowy lodowiska.

Lodowisko MOSIR Mielec - od kiedy czynne?

Grudzień to miesiąc kiedy uruchamiane jest sztuczne lodowisko w Mielcu. Obiekt zazwyczaj znajduje się na kortach pomiędzy ul. Kusocińskiego i ul. Sportową. Pierwszy dzień lodowiska często też jest dniem darmowym. Warunkiem jest rezerwacja, której dokonać można na stronie www.mosir.mielec.pl.

Lodowisko w Mielcu każdego sezonu otwierane jest najczęściej początkiem grudnia w tej samej znanej wszystkim lokalizacji (ul. Kusocińskiego) i tak będzie też w tym sezonie 2023/2024. A skorzystać z niego będzie można od 6 grudnia 2023 do 8 marca 2024 roku.


Zobacz również: Kryte lodowisko MOSIR Dębica - godziny otwarcia i cennik lodowiska w Dębicy


Lodowisko przy ul. Kusocińskiego

Coroczna ślizgawka organizowana na kortach przy ul. Kusocińskiego działa od grudnia do marca na określonych zasadach. Lodowisko czynne jest od godziny 12.00 do 21.00. Wcześniejsze godziny są zarezerwowane dla grup zorganizowanych oraz szkół. Wejścia możliwe są o pełnych godzinach, a czas jazdy trwa tu 45 minut. Między godz. 14.00 a 16.00 najczęściej robiona jest przerwa techniczna, podczas której tafla lodu poddawana jest regeneracji. Niedziele i święta mają inny harmonogram wejść niż dni powszechne. Jeżeli kupowało się wcześniej bilet wstępu przez Internet, przy wejściu należy okazać dowód wpłaty. Istnieją też ograniczenia co do liczby uczestników korzystających z lodowiska. Jednocześnie nie może się na nim znaleźć więcej niż 50 osób. A więc z pewnością nie spotkacie się tu z nadmiernymi tłumami. No chyba że w kolejce do lodowiska. Zwykle istnieje tez możliwość wypożyczenia łyżew, jednak z ograniczoną dostępnością co do ilości i rozmiarów. Na terenie krytego lodowiska znajdują się też trybuny z miejscem do spoczynku.

MOSIR w Mielcu to nie tylko lodowisko - zobacz jakie rodzaje sportu można tu uprawiać

Baza sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu:

  • Stadion piłkarski i lekkoatletyczny
  • Stadion Gryf
  • Stadion "Smoczanka"
  • Korty tenisowe
  • Pływalnia Rekreacyjna "Smoczka"
  • Wodny Plac Zabaw
  • Kąpielisko letnie

Dodatkowo co roku organizowane jest na sezon zimowy miejskie lodowisko.

 

Komentarze


Dodaj komentarz
Powiązane artykuły