Psie place zabaw i wybiegi w Rzeszowie

Lubię to
2
Super
0
Wow
0
Lubię to
|
2
Czas czytania: 3 min
Aktualizacja: 2023-07-29
Rzeszów
psi plac zabaw

Rzeszów. W związku z intensywną rozbudową miasta, w ostatnich latach obserwujemy znaczący wzrost zaludnienia. Powstają nowe osiedla, a infrastruktura miasta jest ciągle remontowana i rozbudowywana. Jednak nie tylko mieszkańców w Rzeszowie jest coraz więcej. Przybywa także ich czworonożnych pupili, dla których miasto przygotowało już kilka dedykowanych miejsc - są to psie place zabaw.

Posiadasz obiekt noclegowy na Podkarpaciu?

Dodaj go do bazy serwisu Rzeszów Podkarpackie.

Wybieg dla psów przy ulicy Błogosławionej Karoliny

Jest to typowy wybieg dla psów bez zabawek, torów przeszkód itp. Wybieg jest podzielony na dwie strefy dla małych i dużych czworonogów. Teren przeznaczony dla zwierząt jest ogrodzony i zabezpieczony, a jego powierzchnia zajmuje ok. 30 m kw. W pobliżu znajdziemy Park przy Odrzykońskiej oraz teren rekreacyjno-sportowy.


Zobacz również: Rzeszów: atrakcje i ciekawe miejsca. Sprawdź co warto zobaczyć w Rzeszowie


Wybieg dla psów przy al. Witosa

Adres: al. Wincentego Witosa 94, Rzeszów
Średniej wielkości wybieg dla dużych i małych psów. Tutaj wejście jest dostępne przez całą dobę bez ograniczeń. Pieski mogą się tu bawić na torze przeszkód, który posiada słupki do slalomu, talerzyki, tunel oraz płotek. Wszyscy zaglądający do parku dla psów przy al. Witosa znajdą również ławki i kosze na śmieci. Tradycyjnie park jest ogrodzony, dzięki czemu możemy swobodnie puścić psa ze smyczy. W sąsiedztwie wybiegu znajduje się też Park Zdrowia oraz spory parking dla samochodów. 

Psi park przy Bulwarach

Adres: ul. Bulwarowa 5, Rzeszów
W bezpośrednim sąsiedztwie rzeszowskich Bulwarów znajduje się park wyposażony w całą gamę zabawek dla psów. Czworonogi znajdą tu: przeskok, tunel, płotek, talerzyki oraz słupki do slalomów. Teren parku jest ogrodzony, dlatego bez problemu można tutaj spuścić swojego pupila bezpiecznie ze smyczy. Teren parku nie jest podzielony na strefy. Wszystkie pieski bawią się razem. Z parku można korzystać w godzinach od 6 do 22. Nieopodal znajduje się Park Olszynki Rzeszów, Park Kultury i Wypoczynku oraz Fontanna Multimedialna

Psi Plac Zabaw na osiedlu Baranówka IV

Adres: ul. Brydaka 1A, Rzeszów
Sporej wielkości plac zabaw znajduje się również w pobliżu al. Wyzwolenia. Zajmuje powierzchnię 17 arów i wyposażony jest w tor przeszkód, na którym czworonogi świetnie się bawią już od końca 2021 roku. Do ich dyspozycji są tutaj tory przeszkód i cała architektura przygotowana specjalnie z myślą o nich.  Psi plac zabaw w Rzeszowie jest ogrodzony i dostępny do użytku przez całą dobę. Mieści się na osiedlu Baranówka IV w sąsiedztwie Alei Wyzwolenia. Koszt inwestycji wyniósł około 90 tys. zł.

Psie place zabaw na mapie

 

Komentarze


Dodaj komentarz